Pokaż
menu
boczne
LOKALIZACJA: Małopolska. Powiat Myślenicki.

Informacje

czwartek, 28 grudnia 2017

Rozstrzygnięcie konkursu "Magia Świąt Bożego Narodzenia"

Straż Miejska Myślenice oraz Gazeta Myślenicka dziękują wszystkim uczestnikom konkursu plastycznego na kartkę świąteczną pt. „Magia Świąt Bożego Narodzenia”.

- Konkurs cieszył się dużym powodzeniem, uczestniczyło w nim blisko 50 dzieci w wieku od 3 do 6 lat, a każdy otrzymał za swoją pracę nagrodę w postaci pluszaka i innych gadżetów. Zainteresowanie dzieci tradycjami bożonarodzeniowymi, przerosło nasze oczekiwania - wspaniała technika wykonania, oryginalność, kreatywność i życzenia za które z całego serca dziekujemy - komentuje komendant Straży Miejskiej Tomasz Burkat. 

- Przygotowane kartki świąteczne mają szczególną wartość, gdyż każda z nich jest jedyna w swoim rodzaju i niepowtarzalna. Takie są właśnie Święta Bożego Narodzenia to czas radości, refleksji i spotkań w gronie najbliższych. Cieszymy się z realizacji tego projektu oraz z zaangażowania jego uczestników. Niezmiernie nam miło, że udało nam się wypromować twórczość dziecięcą pod okiem rodziców, którzy mieli okazję wspólnie ze swoimi pociechami w tym okresie spędzić nieco czasu i poczuć „ Magię Świąt Bożego Narodzenia”. Wybór najpiekszniejszych prac jest bardzo trudny, dlatego wszystkim dzieciom i ich rodzicom składamy serdeczne podziękowania za udział w konkursie bożonarodzeniowym. Do siego roku!

Niech w Nowym Roku nigdy nie zabraknie Państwu ciepła, miłości, zdrowia, przyjaciół, 
sukcesów, odważnych marzeń,
satysfakcji, spokoju i pomyślności na cały 2018 rok

                                             Funkcjonariusze Straży Miejskiej w Myślenicach

                                             Redakcja Gazety Myślenickiej

Szczegóły dotczące konkursu