Pokaż
menu
boczne
LOKALIZACJA: Małopolska. Powiat Myślenicki.

Aktualności

piątek, 17 listopada 2017

Michał Śliwa w obiektywie Konrada Święcha

Zapraszamy do obejrzenia najnowszej produkcji w wykonaniu Konrada Święcha z udziałem tegorocznego mistrza Świata, mistrza Europy oraz mistrza Polski w Downhillu kategorii Masters - Michała Śliwy. Film Myśleniczanina miał swoją premierę na Festiwalu Filmów MTB w Kinie Kijów.Centrum w Krakowie.

"Film powstał na potrzeby Festiwalu Filmów MTB, na który zostałem zaproszony przez Kubę Gzelę, któremu serdecznie dziękuje za zaproszenie oraz możliwość pokazania swojego filmu po raz kolejny na dużym ekranie. Co roku planuję zrobić coś więcej, jeśli chodzi o filmowanie rowerów. Od zawsze marzy mi się stworzenie czegoś większego niż tylko pojedyncze filmiki" - mówił Myśleniczanin Konrad Święch dla redbull.com.

"W tym roku postanowiłem zmierzyć się z tym jeszcze raz, a możliwość zaprezentowania swojego filmu na festiwalu była swego rodzaju motywacją do działania. Niestety, nie udało się stworzyć dokładnie tego co chciałem, chociaż i tak jest o wiele lepiej niż dwa lata temu. Jestem na dobrej drodze, wyciągam wnioski i mam nadzieję, że w niedalekiej przyszłości uda mi się spełnić jedno z moich marzeń o stworzeniu swojej pierwszej większej produkcji. Sam film pokazuje sylwetkę Michała (Śliwę – dop.), jako ridera oraz kochającego ojca, który potrafi godzić obowiązki z przyjemnościami, które daje mu jazda na rowerze." - dodał autor filmowej produkcji.