Pokaż
menu
boczne
LOKALIZACJA: Małopolska. Powiat Myślenicki.

Sport

środa, 31 stycznia 2018

Zapisy do turnieju piłkarskiego - Memoriał im. Stacha Cichonia 2018

Zapisy drużyn do halowego turnieju piłkarskiego w ramach charytatywnego Memoriału im. Stacha Cichonia rozgrywanego w Myślenicach. Zgłosić drużynę można do 31 stycznia 2018.

Memoriał im. Stacha Cichonia to największa impreza charytatywna w regonie. Finał turnieju piłkarskiego i całej imprezy zaplanowano na 4 marca 2018 w hali widowiskowo-sportowej w Myślenicach. Eliminacje trwać będą przez niemal cały luty i wyłonią finałowe ekipy. Zgłosić drużynę można tylko do 31 stycznia 2018.

Turniej piłkarski zawsze cieszy się świetną frekwencją, a finałowe starcia odbywają się przy pełnych trybunach hali w Myślenicach. Całkowity dochód zarówno z wpisowych do turnieju piłkarskiego, licytacji oraz imprez towarzyszących przeznaczony będzie na leczenie Mateusza Chrobaka, który zmaga się z wrodzoną wadą serca oraz dla Laury Kurowskiej, potrzebującej środków na kosztowną operację i rehabilitację, dzięki której będzie mogła stanąć na nogi.

Oprócz turnieju piłkarskiego w ramach Memoriału im. Stacha Cichonia odbędzie się szereg imprez towarzyszących - między innymi jak co roku energiczny Maraton Zumba, bieg happeningowy, zawody pływackie, narciarskie, cross training,  czy turniej siatkówki. 

Zapisy na turniej piłkarski do 31 stycznia 2018:

Eliminacje: Luty 2018
Finał: 4 marca 2018
Wpisowe: 500 zł lub więcej, charytatywnie dla Laury i Mateusza
Zgłoszenia mailowo: memorialstacha@gmail.com
Kontakt telefoniczny: Kamil Ostrowski - 509358114, Wojciech Cichoń - 502195069
Szczegóły: Facebook.com/memorialstacha

Spotkanie organizacyjne zgłoszonych drużyn oraz losowanie grup eliminacyjnych w piątek 2 lutego 2018 w hali widowiskowo-sportowej na Zarabiu w Myślenicach.

Relacja filmowa z ubiegłorocznej imprezy:

Zobacz też relację tekstową sprzed roku: Memoriał im. Stacha Cichonia 2017: Zebrano ponad 50 tys. zł, emocji też nie brakowało!