Aktualności
piątek, 11 października 2019
Burmistrz wręczył nagrody najzdolniejszym uczniom w Gminie Myślenice
Czterdziestu uczniów Szkół Podstawowych z terenu Miasta i Gminy Myślenice otrzymało z rąk burmistrza Jarosława Szlachetki nagrody za wybitne osiągnięcia w nauce oraz zwycięstwa w konkursach przedmiotowych w roku szkolnym 2018/19.
Nagrody trafiły do uczniów z dziesięciu różnych szkół. W siedmiu placówkach uroczyste wręczenie listów gratulacyjnych oraz nagród nastąpiło w piątek 11 października, natomiast uczniowie ze Szkoły Podstawowej w Porębie, Szkoły Podstawowej w Trzemeśni oraz uczennica Katolickiej Szkoły Podstawowej w Skawinie swoje nagrody otrzymają w przyszłym tygodniu. Gmina Myślenice na nagrody dla wybitnych uczniów przeznaczyła ponad 20 tys. zł.
Lista uczniów nagrodzonych za osiagnięcia w roku szkolnym 2018/2019
1 |
Patrycja Kowal |
SP Nr 2 w Myślenicach |
2 |
Mateusz Żegleń |
SP Nr 2 w Myślenicach |
3 |
Mikołaj Lewicki |
SP Nr 2 w Myślenicach |
4 |
Krystian Chęciński |
SP Nr 2 w Myślenicach |
5 |
Ignacy Nowak |
SP Nr 2 w Myślenicach |
6 |
Maja Salawa |
SP Nr 2 w Myślenicach |
7 |
Radosław Święch |
SP Nr 2 w Myślenicach |
8 |
Jakub Tyrała |
SP Nr 2 w Myślenicach |
9 |
Jan Jaśkowiec |
SP Nr 2 w Myślenicach |
10 |
Zuzanna Kaczorowska |
SP Nr 2 w Myślenicach |
11 |
Jakub Kurek |
SP Nr 2 w Myślenicach |
12 |
Mateusz Podmokły |
SP Nr 2 w Myślenicach |
13 |
Ewa Osińska |
SP Nr 2 w Mysślenicach |
14 |
Ryszard Sikorski |
SP Nr 2 w Myślenicach |
15 |
Aleksandra Kiszka |
SP Nr 2 w Myślenicach |
16 |
Sara Olejniczak |
SP Nr 2 w Myślenicach |
17 |
Szymon Wincenciak |
SP Nr 2 w Myślenicach |
18 |
Maria Kolad |
SP Nr 3 w Myślenicach |
19 |
Berenika Kowalska |
SP Nr 3 w Myślenicach |
20 |
Aleksandra Niepsuj |
SP Nr 3 w Myślenicach |
21 |
Jagoda Kozak |
SP Nr 3 w Myslenicach |
22 |
Zofia Pacek |
SP Nr 3 w Myślenicach |
23 |
Wiktoria Wagner |
SP Nr 3 w Myślenicach |
24 |
Antonina Szuba |
SP Nr 3 w Myślenicach |
25 |
Jan Kowalczyk |
SP Nr 3 w Myślenicach |
26 |
Emilia Wątor |
SP Nr 4 w Myślenicach |
27 |
Paweł Malinowski |
SP w Drogini |
28 |
Natalia Hajderek |
SP w Jaworniku |
29 |
Stanisław Pawłowski |
SP w Jaworniku |
30 |
Dominik Wojtasik |
SP w Jaworniku |
31 |
Oskar Baranik |
SP w Krzyszkowicach |
32 |
Paweł Kaperek |
SP w Krzyszkowicach |
33 |
Karolina Miśkiewicz |
SP w Krzyszkowicach |
34 |
Jakub Proszek |
SP w Krzyszkowicach |
35 |
Dominika Węgrecka |
SP w Osieczanach |
36 |
Mateusz Dąbrowski |
SP w Porębie |
37 |
Kinga Dąbrowska |
SP w Porebie |
38 |
Weronika Oleksy |
SP w Trzemeśni |
39 |
Magdalena Kordula |
SP w Trzemeśni |
40 |
Eliza Kania |
Katolicka Szkoła Podstawowa w Skawinie |