Pokaż
menu
boczne
LOKALIZACJA: Małopolska. Powiat Myślenicki.

Aktualności

czwartek, 16 listopada 2017

Lokalna Grupa Działania "Między Dalinem a Gościbią": Zaproszenie na spotkanie

SPOTKANIE PROMUJĄCE OBSZAR I WALORY LOKALNEJ GRUPY DZIAŁANIA „MIĘDZY DALINEM I GOŚCIBIĄ”

Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania „Między Dalinem i Gościbią” zaprasza na spotkanie promujące obszar i walory LGD, które odbędzie się 20.11.2017r. (poniedziałek) o godzinie 16.00 w Sali Samorządowej Gminy Sułkowice (Rynek 6).
Ukazanie walorów historycznych obszaru Gminy Sułkowice oraz Gminy Myślenice połączone będzie z promocją najnowszej Książeczki z cyklu opowiadań „Rozmowa Wnuka z Dziadkiem”, która opisuje kapliczki oraz inne obiekty zabytkowe oczami dzieci i ich dziadków. 
Odbędzie się również rozdanie nagród Laureatom Konkursu fotograficznego „Tradycja w obiektywie”, którego celem było zobrazowanie konkretnych obrzędów, tradycji i innych elementów charakterystycznych dla obu Gmin. 
W czasie spotkania Pasjonat przydrożnych kapliczek przybliży Uczestnikom historię przydrożnych kapliczek znajdujących się na obszarze Lokalnej Grupy Działania. 
Serdecznie zapraszamy do udziału w spotkaniu!

„Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie”
Materiał opracowany przez Stowarzyszenie LGD „Między Dalinem i Gościbią”
Instytucja Zarządzająca PROW 2014-2020 – Minister Rolnictwa i Rozwoju Wsi
Materiał współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Poddziałania 19.4 Wsparcie na rzecz kosztów bieżących i aktywizacji Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020