Pokaż
menu
boczne
LOKALIZACJA: Małopolska. Powiat Myślenicki.

Aktualności

wtorek, 09 lipca 2019

MYŚLĘ ... o MYŚLENICACH

Rozwój Lokalny, to program w którym można zdobyć środki finansowe zarówno na stworzenie lokalnych planów rozwoju jak i realizację najciekawszych projektów w naszej gminie

W związku z pracą nad przygotowaniem zarysu projektu do tego programu uprzejmie prosimy o wypełnienie krótkiej ankiety, która pozwoli nam poznać Państwa opinie na temat największych problemów, które dzisiaj trapią nasze miasto, potencjałów, które Waszym zdaniem możemy i powinniśmy wykorzystać. Ciekawią nas również pomysły na rozwiązania w jaki sposób wykorzystać istniejące możliwości by ograniczyć problemy, które dostrzegają Państwo na co dzień.

- Proszę o potraktowanie tej ankiety jako wstępnej 'burzy mózgów'. Każdy pomysł, który wpadnie Państwu do głowy, który może wpłynąć na to, że będzie nam wszystkim żyło się coraz lepiej jest na wagę złota. Pamiętajmy, że Nie ma złych czy głupich pomysłów. Nawet gdyby dzisiaj ich realizacja wydawała się odległa czy niemożliwa warto o nich rozmawiać. Planując rozwój miasta i całej gminy musimy wybiegać w przyszłość i nie możemy bać się marzyć - mówi Jarosław Szlachetka, burmistrz Miasta i Gminy Myślenice

Ankieta podzielona jest na kilka sekcji. W pierwszej z nich są pytania otwarte. To tutaj liczymy na Państwa nieskrępowane niczym przemyślenia. To sekcja nieobowiązkowa, ale bardzo ważna dlatego prosimy o udzielenie własnych odpowiedzi. Specjalnie umieściliśmy tę sekcję na początku ankiety, aby mogli Państwo zupełnie się nie ograniczać i odpowiedzieć na nie, nie sugerując się wariantami umieszczonymi w kolejnych sekcjach ankiety. W nich będzie można wybrać najlepsze odpowiedzi z przedstawionych przykładowych opcji.

Aktualnie obowiązująca strategia opracowana została na lata 2016-2020. Już wkrótce Miasto i Gmina Myślenice przystąpi do opracowywania nowej strategii działania na lata 2021+ Będzie to znakomita okazja, aby nad wszystkimi pomysłami rozpocząć pracę w większym gronie. Opracowując nową strategię na pewno zaprosimy do współpracy wszystkich chętnych mieszkańców, organizacje pozarządowe i firmy z całej gminy Myślenice.

Ankieta znajduje sie pod poniższym linkiem. Dziękujemy za poświęcony czas.

https://tiny.pl/tddht