Pokaż
menu
boczne
LOKALIZACJA: Małopolska. Powiat Myślenicki.

Aktualności

środa, 05 czerwca 2019

Myślenickie Parkowanie już za nami!

W scenerii Dzikiego Zachodu utrzymane było „Myślenickie Parkowanie”, zorganizowane przez Miasto i Gminę Myślenice na Dzień Dziecka. Atrakcji nie zabrakło.

Imprezę poprowadził szeryf, a wspólnie z nim na scenie pojawili się goście z Disneylandu. Dzieci mogły korzystać z wielu atrakcji, takich jak: dmuchane zamki, kowbojski tor przeszkód, lekcje kowbojskiego tańca czy malowanie twarzy. Wszędzie można było zobaczyć snopy siana, indiańskie namioty i rozwieszone listy gończe. Najmłodsi mieli okazję zbudować z kartonów kowbojskie miasteczko oraz wziąć udział w gorączce złota, czyli poszukiwaniu złota przesiewając piasek przez sito. Dużym zainteresowaniem cieszyło się plenerowe karaoke, w którym uczestnicy walczyli o amulet Pocahontas.

Podczas wydarzenia nie zabrakło konkursów z nagrodami m.in. strzelania z łuku, pojedynku kowbojskiego z pistoletami na wodę, plecenia sznura i przeciągania liny. Ważnym punktem obchodów Dnia Dziecka były warsztaty plastyczne prowadzone przez Myślenicki Ośrodek Kultury i Sportu oraz plenerowa wystawa prac „Western City”.

źródło: Gazeta Myślenicka