Pokaż
menu
boczne

Kalendarium wydarzeń

Dziś są imieniny: Aureli, KamilaKleofasa
25 września 2020

27.09

W niedzielę 27 września w Myślenicach spotkają się biegacze, którzy w marcu nie mogli się tradycyjnie pościągać się na 10-kilometrowej trasie na Zarabiu. Bieg odbędzie się w mocno zmienionej formule z uwagi na obostrzenia spowodowane pandemią koronawirusa i co ważne dla mieszkańców oraz kierowców, nie będzie powodował utrudnień w ruchu samochodowym.

26.09

Burmistrz Miasta i Gminy Myślenice Jarosław Szlachetka zaprasza na Piknik Ekologiczny, który odbędzie się w sobotę 26 września od godziny 9:00 do 13:00 na terenie Szkoły Podstawowej nr 2 im. Bohaterów Westerplatte w Myślenicach. W ramach corocznej imprezy mieszkańcy za zebrane selektywnie odpady otrzymają sadzonki kwiatów, lub krzewów. Dla dzieci zaplanowano warsztaty ekologiczne.

25.09

W sobotę 26 września odbędzie się Piknik Ekologiczny w Myślenicach. Zachęcamy do wymiany określonej ilości selektywnie zebranych odpadów na sadzonkę krzewów lub kwiatów. Wydarzenie odbędzie się w specjalnym reżimie sanitarnym związanym z żółtą strefą wprowadzoną przez Ministerstwo Zdrowia na terenie Powiatu Myślenickiego. Zadbaj o siebie i innych, pamiętaj o zasadzie DDM - Dezynfekcja, Dystans, Maseczka!