Pokaż
menu
boczne
LOKALIZACJA: Małopolska. Powiat Myślenicki.

Budżet Obywatelski

piątek, 20 września 2019

Głosowanie w Myślenickim Budżecie Obywatelskim zakończone!

Do piątku 20 września do godziny 15:00 mieszkańcy Miasta i Gminy Myślenice mogli głosować na wybrane projekty w Budżecie Obywatelskim. Głosowanie już się zakończyło, ale wyniki poznamy dopiero pod koniec miesiąca, gdyż wszystkie karty papierowe muszą być zweryfikowane pod kątem poprawności danych osobowych i uprawnienia do głosowania.

- W głosowaniu elektronicznym wzięło udział 3388 mieszkańców uprawnionych do głosowania. Na ten moment nie znamy dokładniej liczby kart papierowych, jednak zarówno w sołectwach naszej gminy, obydwóch okręgach Myślenic, jak i zadaniach ogólnomiejskich rywalizacja w głosowaniu była bardzo zacięta. , Na oficjalne ogłoszenie wyników musimy poczekać do ostatecznego zweryfikowania papierowych kart do głosowania. Dziękuję wszystkim, którzy głosowali w Budżecie Obywatelskim i tym samym włączyli się aktywnie w decyzje o wydatkowaniu pieniędzy z gminnego budżetu, ale także tym, którzy aktywnie promowali swoje projekty – mówi Jarosław Szlachetka, burmistrz Miasta i Gminy Myślenice.

Każda karta do głosowania będzie zweryfikowana pod względem poprawności danych osobowych oraz uprawnienia osoby do głosowania w Budżecie Obywatelskim Gminy Myślenice. Oficjalne ogłoszenie wyników nastąpi po zweryfikowaniu wszystkich kart papierowych.