Pokaż
menu
boczne
LOKALIZACJA: Małopolska. Powiat Myślenicki.

Budżet Obywatelski

środa, 17 stycznia 2018

Rusza realizacja projektów Budżetu Obywatelskiego 2018

W drugiej połowie stycznia w Urzędzie Miasta i Gminy Myślenice odbywać się będą spotkania z przedstawicielami zwycięskich projektów pierwszej edycji Budżetu Obywatelskiego 2018. Spotkania będą miały na celu wstępne ustalenia dotyczące realizacji projektów, które zostały wybrane w drodze głosowania mieszkańców.

- Pierwsza edycja Myślenickiego Budżetu Obywatelskiego cieszyła się dużym zaangażowaniem mieszkańców. Teraz przedstawiciele wygranych projektów będą wzywani przez poszczególne Wydziały Urzędu Miasta i Gminy na konsultacje dotyczące rozpoczęcia realizacji zadania. Już po ogłoszeniu wyników mówiliśmy o sukcesie frekwencji i docenialiśmy pomysłowe projekty. Mamy nadzieję, że wraz z kolejnymi edycjami Budżetu Obywatelskiego mieszkańcy nadal czynnie wezmą udział w tym programie i środki przeznaczane na ten cel zagospodarujemy na pomysłowe projekty – komentuje burmistrz Maciej Ostrowski.

Szczegółowy opis wygranych zadań w każdej miejscowości z Gminy Myślenice w pierwszej edycji Budżetu Obywatelskiego można znaleźć na dedykowanej stronie: www.bo.myslenice.pl

Konsultacje w sprawie realizowanych zadań Budżetu Obywatelskiego dotyczyć będą głównie najbardziej zaawansowanych projektów. Pierwsze spotkania odbędą się jeszcze w styczniu, a po nich Gmina Myślenice przystąpi do realizacji.