Pokaż
menu
boczne
LOKALIZACJA: Małopolska. Powiat Myślenicki.

Inicjatywa Lokalna

piątek, 09 marca 2018

I kto tu rządzi…? - II Myślenicki Dzień Kobiet

II Myślenicki Dzień Kobiet w Myślenickim Ośrodku Kultury i Sportu, 9 marca od godziny 19:00

Myślenicki Ośrodek Kultury i Sportu już po raz drugi jest partnerem imprezy dedykowanej wszystkim paniom z okazji dnia kobiet. Wydarzenie, którego pomysłodawczynią jest Ewa Wincenciak-Walas wraz z grupą przyjaciół w tym roku odbędzie się 9 marca 2018 roku pod hasłem „I kto tu rządzi…”. Początek o godz. 19.00.

Jaki program organizatorzy przygotowali dla wszystkich Pań … i nie tylko? Otóż gwiazdą show będzie wokalistka Jesika. Wystąpi także kabaret „Czyli Show”, a w trakcie całego wydarzenia przewidziano konkursy z cennymi nagrodami.

- Jesika jest bardzo utalentowaną piosenkarką, kompozytorką i autorką tekstów, tworzącą muzykę rozrywkową. Zdobywa nią, wśród wielu słuchaczy ogromną popularność. Posiada bardzo bogaty repertuar muzyczny. Swoją karierę rozpoczęła w 2010r. słynąc z m.in. takiego przeboju jak "Chwytaj chwile". Piosenka ta gościła w wielu radiowych i telewizyjnych listach przebojów, zajmując w nich wysokie pozycje – wyjaśnia Ewa Wincenciak-Walas, pomysłodawczyni i główna organizatorka wydarzenia.

Ubiegłoroczna impreza pod hasłem „Dzień kobiet w stylu PRL” cieszył się ogromnym zainteresowaniem. Organizatorzy liczą, że także w tym roku do Myślenickiego Ośrodka Kultury i Sportu zawitają tłumy kobiet i mężczyzn, którzy razem chcą spędzić to wyjątkowe święto.

Dla tych wszystkich, którzy będą chcieli dzień kobiet uczcić filmowo Kino „Muza” w Myślenicach przygotowało propozycje kinową. O godzinie 16.00 – na trzy godziny przez rozpoczęciem koncertów z okazji dnia kobiet odbędzie się seans filmu „Kobieta sukcesu”. Dodatkowo także po całej imprezie o godz. 21.00 zaplanowano pokaz tego samego filmu.

- Celowo ustawiliśmy wyświetlanie filmu „Kobieta sukcesu” przed i po imprezie. Daje to bowiem szanse swobodnego decydowania kiedy film zobaczyć. Proszę jednak pamiętać, że na oba seanse obowiązują bilety wstępu zgodne z cennikiem kina „Muza” – wyjaśnia Piotr Szewczyk, zastępca dyrektora MOKiS.

Dzień kobiet „I kto tu rządzi” jest współfinansowany ze środków Miasta i Gminy Myślenice w ramach inicjatywy lokalne, Myślenicki Ośrodek Kultury i Sportu oraz licznych sponsorów prywatnych. Udział w koncertach jest bezpłatny. Wejściówki do odbioru w kasie MOKIS. Uwaga: wstęp na film „Kobieta sukcesu” płatny zgodnie z cennikiem kina „Muza” dostępnym na www.mokis.myslenice.pl

Opis filmu „Kobieta sukcesu”

Główną bohaterką filmu jest Mańka, szefowa firmy w wielkim mieście, której życie nagle wywraca się do góry nogami. Jej biznes pada ofiarą nieuczciwej konkurencji, związek z Norbertem przeżywa kryzys, a pod drzwiami mieszkania kobieta zastaje Lilkę, młodszą siostrę uosabiającą chaos, tak obcy perfekcyjnej Mańce. W jej życie – za sprawą psa i przypadku – wkracza również Piotr, którego wbrew sobie i mimo serii nieporozumień zdaje się przyciągać. Jako przebojowa kobieta sukcesu Mańka nie zamierza się poddawać i skupia się na walce o przetrwanie firmy i zdemaskowanie oszustów! Czy nie straci przez to z oczu siostrzanej przyjaźni i szansy na coś nowego?