Pokaż
menu
boczne
LOKALIZACJA: Małopolska. Powiat Myślenicki.

Aktualności

środa, 06 czerwca 2018

Myślenickie Parkowanie – jest nas coraz więcej!

Myślenicki Park jak co roku o tej porze obfitował w moc atrakcji. Parkujących nie odstraszyły nawet przelotne opady. Scena tętniła tańcem i śpiewem, a do wszelkich atrakcji oczekiwało sporo chętnych.

Tradycyjnie wokół sceny na dmuchanym placu zabaw skakali i zjeżdżali zarówno ci najmłodsi jak i nieco starsi. Ogromnym zainteresowaniem ciszyło się stoisko Centrum Aktywnego Frajda, na którym odbywało się malowanie twarzy. W pobliżu można było także spróbować żonglerki i spaceru po linie (slackline). Cykliści mogli sprawdzali się na torze rowerowym przygotowanym przez Michała Śliwę. Z roku na rok amatorzy dwóch kółek pokonują coraz więcej przeszkód w postaci drewnianych pochylni, kamieni, żwiru itp. Artystyczne dusze tworzyły z papieru i nie tylko okazale smoki. Nowymi atrakcji na Myślenickim Parkowaniu w tym roku było penetralium, które „zabierało” wszystkich chętnych w kosmiczną podróż, foto-budka, w której każdy mógł zrobić sobie zdjęcie z myślenickim krajobrazem w tle oraz „Autochodzik” czyli zabawa oparta na zasadach ruchu drogowego przygotowana przez myślenicką Straż Miejską.

- Co roku przybywa nam atrakcji i zajmujemy coraz więcej miejsca w parkowej przestrzeni. Na naszej scenie prezentują się grupy taneczne, wokalne, artystyczne, sportowe, a w tym roku odbyły się nawet lekcje języka angielskiego. Bardzo nas cieszy, ze jest nas coraz więcej zarówno na scenie jak i poza nią” - komentuje Kornelia Pacek z UMiG Myślenice.

Dziękujemy serdecznie wszystkim, który wzięli udział w tegorocznej edycji Myślenickiego Parkowania: Taniec i Gimnastyka LADY Fitness Akademia Tańca i Fitness Myślenice, Michał Śliwa, Myślenicka Akademia Karate „Byakko”, Szkoła Języków Obcych McGregor, Centrum Aktywnego Rozwoju Frajda, Myślenicki Ośrodek Kultury i Sportu, T.G. Sokół, OSP Górne Przedmieście, Straż Miejska Myślenice, Myślenicka Grupa Poszukiwawczo - Ratownicza z Psami, Sport Arena Myślenice, Komenda Powiatowa Policji w Myślenicach oraz MZWiK Myślenice.