Pokaż
menu
boczne
LOKALIZACJA: Małopolska. Powiat Myślenicki.

Ostrzeżenia

piątek, 03 stycznia 2020

Orszak Trzech Króli - utrudnienia w ruchu samochodowym

W poniedziałek 6 stycznia 2020 w godzinach od 11:30 do 12:00 na trasie Myślenickiego Orszaku Trzech Królu wystąpią czasowe utrudnienia w ruchu samochodowym na terenie miasta. Przepraszamy za utrudnienia i prosimy kierowców o wyrozumiałość.

Orszaki prowadzone będą ulicą Kazimierza Wielkiego oraz Mikołaja Reja od Placu Targowego na Dolnym Przedmieściu, ulicą Średniawskiego od Domu Ludowego na Górnym Przedmieściu oraz ulicą Pardyaka, Ogrodową, a następnie 3-go Maja i Kościuszki spod Kościoła na Osiedlu 1000-lecia do Rynku.

Tymczasowa zmiana organizacji ruchu w tym dniu oprócz tras orszaku nastąpi również na ul. Kościuszki, która w godz. od 10:00 do 14:00 będzie zamknięta. Strefa parkowania na samej płycie Rynku będzie niedostępna dla zmotoryzowanych już w niedzielę 5 stycznia od godz. 19:00. 

Zwracamy się z prośbą do wszystkich uczestników wydarzenia aby na myślenicki Rynek przyjść pieszo pozostawiając swoje pojazdy w miejscach dozwolonych, korzystając z darmowych parkingów zlokalizowanych poza obszarem imprezy:

- Parking przy ul. Traugutta
- Parkingi przy ul. Jordana
- Parking przy ul. Kilińskiego
- Parking przy ul. Słowackiego
- Parking przy ul. Szpitalnej
- Parking nad basenem ul. Solidarności osiedle 1000-lecia

Więcej o Ósmym Orszaku Trzech Króli w Myślenicach