Pokaż
menu
boczne
LOKALIZACJA: Małopolska. Powiat Myślenicki.

Ostrzeżenia

piątek, 02 sierpnia 2019

Tour de Pologne: Utrudnienia w ruchu samochodowym

W godzinach popołudniowych w sobotę 3 sierpnia na terenie Miasta i Gminy Myślenice wystąpią czasowe zamknięcia ulic, zmiany organizacji ruchu samochodowego, a także całkowity zakaz pozostawiania i parkowania samochodów oraz pojazów mechanicznych w obrębie ulic i dróg, którymi prowadzony jest pierwszy etap wyścigu Tour de Pologne.

Trasa pierwszego etapu Tour de Pologne prowadzi z Krakowa przez Świątniki Górne, Zawadę, Polankę, ul. Sienkiewicza, Traugutta, Jordana, Gałczyńskiego, fragment Słowackiego do ul. Kościuszki, a także ulice Kościuszki (premia lotna LOTTO), Rynek i Sobieskiego. Następnie kolarze "Zakopianką" pojadą na północ, a później przez Jawornik i Rudnik w stronę Sułkowic.

Straż Miejska oraz Policja informują, że:

- W godzinach 13-17 w sobotę 3 sierpnia na wyżej wymienionych ulicach obowiązuje całkowity zakaz pozostawiania lub parkowania samochodów i innych pojazdów mechanicznych.
- W godzinach 15-17 w obrębie wyżej wymienionych ulic obowiązywać będzie całkowity zakaz przejazdu.
- Po godzinie 17 na terenie Miasta i Gminy Myślenice ruch samochodowy wróci do normy, wszelkie zakazy związane z wyścigiem Tour de Pologne przestaną obowiązywać.
- Serdecznie zapraszamy do strefy kibica na Rynku w Myślenicach, honorowy start wyścigu z Rynku w Krakowie o godz. 15:10.

Za utrudnienia przepraszamy i prosimy o wyrozumiałość!

Trasa pierwszego etapu Tour de Pologne: