Pokaż
menu
boczne
LOKALIZACJA: Małopolska. Powiat Myślenicki.

Ostrzeżenia

środa, 31 lipca 2019

Tour de Pologne: Zakaz pozostawiania samochodów na trasie wyścigu

W związku z przejazdem pierwszego etapu wyścigu kolarskiego Tour de Pologne przez centrum Myślenic informujemy, że w dniu 3 sierpnia (sobota) od godziny 13:00 do 17:00 wprowadzony został całkowity zakaz parkowania samochodów.

Trasa wyścigu prowadzić będzie ulicami Sienkiewicza, Traugutta, Jordana, Gałczyńskiego, fragment Słowackiego do ul. Kościuszki, a także ulice Kościuszki, Rynek i Sobieskiego. Wszystkie wymienione ulice muszą być wolne od parkowania, nie można pozostawiać w ich obrębie żadnych pojazdów mechanicznych (dotyczy również parkingów i zatok parkingowych).

Pozostawienie pojazdów w godzinach obowiązywania zakazów zatrzymywania skutkować będzie odholowaniem samochodu. Ponadto w godzinach trwania wyścigu na całej jego trasie występować będą całkowite zamknięcia dróg, przez które prowadzony jest Tour de Pologne.

W imieniu organizatora przepraszamy za utrudnienia i prosimy o wyrozumiałość.

 


Przypominamy jednocześnie, że na myślenickim Rynku w sobotę 3 sierpnia kolarze uczestniczący w Tour de Pologne zbierać będą lotną premię Lotto. W związku z tym serdecznie zapraszamy do małej strefy kibica, z której będzie można podziwiać walkę cyklistów z najbliższej odległości.