Pokaż
menu
boczne
LOKALIZACJA: Małopolska. Powiat Myślenicki.

Oświata

czwartek, 05 września 2019

Szkoła Podstawowa Nr 2 w Myślenicach z nowymi szatniami

Wakacje to czas odpoczynku dla uczniów, ale zarazem moment do wytężonej pracy dla samorządów gminnych i dyrekcji szkół, by przeprowadzić koniecznie remonty, które w tym okresie nie przeszkadzają uczniom oraz nauczycielom w przeprowadzeniu zajęć lekcyjnych.

W czasie wakacji w Szkole Podstawowej Nr 2 im. Bohaterów Westerplatte w Myślenicach wyremontowano szatnię i pomieszczenia w przyziemiu budynku przy ul. Żeromskiego 2. Zakres robót obejmował roboty rozbiórkowe okładzin ścian, oczyszczenie podłoży pionowych i poziomych, roboty remontowe instalacji elektrycznej i centralnego ogrzewania, tynki, okładziny z płyt gk, gładzie, roboty malarskie, roboty posadzkarskie, wykonanie sufitu podwieszanego wraz z konstrukcją nośną oraz remont instalacji wodociągowej.

- Przebudowa szatni to bardzo ważna inwestycja dla uczniów Szkoły Podstawowej Nr 2 w Myślenicach. Ten remont był wyczekiwany od bardzo dawna, gdyż szatnie były zaniedbane. Przeprowadzone roboty budowlane zapewniły oczekiwany efekt wizualny, a także znacznie podniosły standard, bezpieczeństwo i wygodę uczniów oraz pracowników szkoły. Cieszę się, że udało się go wykonać w okresie wakacyjnym - mówi Jarosław Szlachetka, burmistrz Miasta i Gminy Myślenice.

Gmina Myślenice we wspomniane remonty w Szkole Podstawowej Nr 2 zainwestowała ponad 150 tys. zł, a wykonawcą robót była firma BUDARUS z Sowilin koło Limanowej.