Pokaż
menu
boczne
LOKALIZACJA: Małopolska. Powiat Myślenicki.

Wydarzenia

poniedziałek, 27 stycznia 2020

Memoriał im. Stacha Cichonia pomoże Marysi Miąsko

Finał kolejnej edycji charytatywnego Memoriału im. Stacha Cichonia w Myślenicach odbędzie się w niedzielę 1 marca, a całkowity dochód z imprezy zostanie przeznaczony na leczenie Marysi Miąsko. Trwają zapisy na turniej piłkarski, a w tym roku odbędą się w ramach tej imprezy Bieg Tropem Wilczym, Zawody Strzeleckie oraz Turnieje siatkówki.

Organizację imprezy wspiera Urząd Miasta i Gminy Myślenice pod patronatem burmistrza Jarosława Szlachetki. W ramach tegorocznego Memoriału im. Stacha Cichonia odbędą się oprócz turnieju piłkarskiego także Bieg Tropem Wilczym, który również 1 marca odbędzie się w kompleksie leśnym Uklejna na dystanach historycznym 1963 metry oraz 10 kilometrów. Zapisy na tropemwilczym@myslenice.pl

Tego samego dnia w strzelnicy sportowej na Zarabiu w Myślenicach odbędą się charytatywne zawody strzeleckie, a gamę dyscyplin Memoriału uzupełnią dwa turnieje siatkówki. W finalnej części przewidziano loterie fantowe i licytacje gadżetów, z których całkowity dochód podobnie jak ze wsparcia od sponsorów przekazany zostanie na leczenie Marysi Miąsko. Od lat sportowa impreza o charakterze charytatywnym pod nazwą Memoriału im. Stacha Cichonia była dedykowana Mateuszowi Chrobakowi, ale w tym roku choć pozostanie twarzą tej imprezy i deklaruje swoje wsparcie, to swoją część zbiórki przekazuje na leczenie Marysi, dla której czas odgrywa kluczową rolę, gdyż musi otrzymać lek w Stanach Zjednoczonych o wartości aż 8 milionów złotych.

Więcej na temat Marysi Miąsko na podstronie Fundacji: https://www.siepomaga.pl/razem-dla-marysi

Zapisz drużynę do turnieju piłkarskiego pod patronatem Polskiego Związku Piłki Nożnej – zostały ostatnie miejsca!

Eliminacje turnieju piłkarskiego: 22 lutego, 29 lutego
Finał: 1 marca
Miejsce: Hala widowiskowo-sportowa, Zdrojowa 9 – Myślenice
Wpisowe: 500 zł i więcej dla Marysi Miąsko
Zapisy na turniej trwają do 16 lutego 2020 na adres mailowy memorialstacha@gmail.com

Bieżące informacje na fanpage'u: Memoriał im. Stacha Cichonia