Pokaż
menu
boczne
LOKALIZACJA: Małopolska. Powiat Myślenicki.

Wydarzenia

piątek, 06 grudnia 2019

Myślenickie Mikołajki Rodzinne w MOKiS

Myślenicki Ośrodek Kultury i Sportu wraz z Małopolską Szkołą Gościnności zapraszają na Myślenickie Mikołajki Rodzinne pod patronatem Burmistrza Miasta i Gminy Myślenice Jarosława Szlachetki w piątek 6 grudnia od godziny 16.00.

Wydarzenie na Facebooku: Myślenickie Mikołajki Rodzinne

W programie:

16.00-19.00 – Warsztaty plastyczne dla dzieci (kartki świąteczne, ozdoby choinkowe i bożonarodzeniowe)
17.00 "Fabryka prezentów"* – spektakl teatralny Teatru im. Księdza Kardynała Karola Wojtyły wg. scenariusza i w reżyserii Agnieszki „Toli“ Słomki
17.45-18.30 – Spotkanie ze Świętym Mikołajem dzieci młodszych (do 5 lat)
18.30 – 19.30 – Spotkanie ze Świętym Mikołajem dzieci starszych (od 5 lat)

UWAGA: Prezenty dostarczają indywidualnie opiekunowie dzieci od środy 4 grudnia do czwartku 5 grudnia w godzinach od 12.00 do 20.00 do Myślenickiego Ośrodka Kultury i Sportu, Myślenice ul. Piłsudskiego 20.

17.45-20.00 – Animacje z Małopolską Szkołą Gościnności (m.in. malowanie twarzy, tworzenie figurek z balonów, dekorowanie pierników, zabawy ruchowe)
19.00 – „Kraina Lodu II” W. Disneya – seans w Kinie Muza (seans płatny w kasie MOKiS: bilet ulgowy – 17,00 PLN, normalny 22,00 PLN)

* „Fabryka prezentów” to roztańczone, rozśpiewane i interaktywne widowisko świąteczne, opowiadające dzieciom na odwieczne pytanie „Skąd Mikołaj bierze prezenty?”Spektakl przedstawia przygody Elfów, które pracują w fabryce zabawek u św. Mikołaja. Przed świętami Elfy mają mnóstwo pracy, którą utrudnia awaria maszyny produkujące zabawki i zniknięcie Mikołaj. Czy prezenty będą zgodne z oczekiwaniami dzieci? Może się zdarzyć, że ołowiany żołnierzyk zacznie tańczyć niczym baletnica, piesek zacznie maszerować jak prawdziwy żołnierz a baletnica zaszczeka. Kto uratuje święta? Pan Majster, Pani Mikołajowa, Elfy i Renifery zaproszą widzów do wspaniałej zabawy. „Fabryka prezentów” wprawi wszystkich w gwiazdkowy nastrój. Spektakl dedykowany dzieciom w wieku od 3 lat. Czas trwania spektaklu 45 min.

Podczas imprezy odbędzie się kiermasz rękodzieła i zabawek.
Wstęp wolny!
Zapraszamy całe rodziny.

Na wydarzenie zapraszają:
Myślenicki Ośrodek Kultury i Sportu, Burmistrz Miasta i Gminy Myślenice Jarosław Szlachetka, Miasto i Gmina Myślenice, Zespół Szkół - Małopolska Szkoła Gościnności