Pokaż
menu
boczne
LOKALIZACJA: Małopolska. Powiat Myślenicki.

Wydarzenia

poniedziałek, 27 stycznia 2020

Na ferie zimowe do Myślenic

Gmina Myślenice proponuje szeroką ofertę wydarzeń, atrakcji, a także warsztatów i zajęć dla dzieci i młodzieży w okresie ferii zimowych. Fanów zimowego szaleństwa możemy zaprosić na stok narciarski lub dwa lodowiska na terenie miasta.

- Przeznaczyliśmy ponad 30 tysięcy złotych na dofinansowanie do zakupu karnetów na lodowiska dla prawie półtorej tysiąca uczniów z całej gminy. Ponadto uczestniczymy w programie Województwa Małopolskiego „Jeżdżę z głową”, polegającym na nauce jazdy na nartach lub snowboardzie, który realizowany jest na naszym stoku narciarskim na Górze Chełm. Na ten cel z miejskiego budżetu przeznaczyliśmy ponad 120 tysięcy złotych. Stowarzyszenia i kluby sportowe mogły uczestniczyć w programie Wydziału Edukacji Kultury i Sportu „Ferie 2020”, gdzie ponad 40 tysięcy złotych zostało rozdysponowane na 22 wnioski – mówi Mateusz Suder, zastępca burmistrza Miasta i Gminy Myślenice.

Ferie zimowe z samorządowymi jednostkami kultury

Zarówno Myślenicki Ośrodek Kultury i Sportu jak również Muzeum Niepodległości w Myślenicach oraz Miejska Biblioteka Publiczna im. ks. Jana Kruczka w Myślenicach organizują wiele zróżnicowanych wydarzeń, w których mogą wziąć udział dzieci i młodzież z Gminy Myślenice.

Oferty na ferie:

- Myślenicki Ośrodek Kultury i Sportu
- Muzeum Niepodległości w Myślenicach
- Miejska Biblioteka Publiczna im. ks. Jana Kurczka w Myślenicach

Wyniki konkursu - Ferie 2020:

Ogłoszenie Burmistrza Miasta i Gminy Myślenice o rozstrzygnięciu otwartego konkursu na dofinansowanie realizacji zadania pn.: „FERIE 2020”