Pokaż
menu
boczne
LOKALIZACJA: Małopolska. Powiat Myślenicki.

Wydarzenia

piątek, 16 sierpnia 2019

Wielka uczta na Zarabiu - Zlot Food Trucków od 16 do 18 sierpnia!

Ciężarówki serwujące swoje nietypowe przysmaki po drugi w tym roku zjadą na myślenickie Zarabie. Już w najbliższy weekend – od piątku 16 sierpnia do niedzieli 18 sierpnia na plaży trawiastej na Zarabiu odbędzie się Rynek Smaków w Myślenicach, czyli kolejny Zlot Food Trucków w naszym mieście.

To kolejna wizyta restauracji na kółkach w Myślenicach. W ostatnich latach zloty Food Trucków cieszyły się bardzo dużym zainteresowaniem mieszkańców oraz turystów. Podobnie jak podczas poprzednich wydarzeń tego typu skosztować będzie można klasycznych burgerów, lodów, steków, frytek belgijskich, tostów, czy deserów, a także kuchni i przysmaków z całego świata.

W ramach Rynku Smaków w Myślenicach organizatorzy zapanowali także strefę dla dzieci z dmuchańcami, pokazy kulinarne, warsztaty, a także Mistrzostwa Ostrych Smaków. Przez cały czas trwania imprezy muzyka grana przez śląskich DJ-ów.

Kilkanaście Food Trucków zaparkuje na Plaży Trawiastej na Zarabiu od piątku 16 sierpnia  do niedzieli 18 sierpnia. W piątek i sobotę impreza trwać będzie od 12:00 do 22:00, natomiast w niedzielę od 12:00 do 20:00.

Ten termin musicie zapisać w swoim kalendarzu - szczegóły w wydarzeniu na Facebooku: Wielka Uczta na Zarabiu - food trucki w Myślenicach