LOKALIZACJA: Małopolska. Powiat Myślenicki.

Wydarzenia

piątek, 12 lipca 2024

Wyrusz w Literacką Trasę z Miejską Biblioteką Publiczną!

Dołącz do ekscytującego projektu Literacka Trasa i odkryj literacki świat wspólnie z Miejską Biblioteką Publiczną. Wszystkich moli książkowych zachęcamy do wyruszenia w wyjątkową podróż literackim autobusem już w piątek 12 lipca. Czytajcie, twórzcie i cieszcie się kulturalnymi doświadczeniami!

Miejska Biblioteka Publiczna w Myślenicach serdecznie zaprasza na Literacką Trasę, której inauguracja odbędzie się 12 lipca 2024 roku przejazdem literackim autobusem! Bezpłatne przejazdy odbędą się o godzinie 15:00 i 16:00, rozpoczynając na przystanku MOKiS i kierując się w stronę Zarabia. W programie przewidziano wspólne czytanie, quizy oraz rozdawanie książek i gadżetów dla uczestników. Zapraszamy do udziału w tej literackiej przygodzie!

Szczegółowe i aktualne informacje na temat wydarzenia można znaleźć na profilu Miejskiej Biblioteki Publicznej w Myślenicach na Facebooku oraz na stronie internetowej. 

Projekt dofinansowano ze środków programu „Działaj Lokalnie” Polsko-Amerykańskiej Fundacji Wolności realizowanego przez Akademię Rozwoju Filantropii w Polsce, Fundację Sztuki, Przygody i Przyjemności ARTS oraz Gminę Myślenice.