LOKALIZACJA: Małopolska. Powiat Myślenicki.

Aktualności

wtorek, 12 stycznia 2021

Bal karnawałowy z @MOKIS online w Twoim domu

Myślenicki Ośrodek Kultury i Sportu zaprasza dzieci i ich rodziców na wyjątkowe wydarzenie na zakończenie Twórczych Ferii Zimowych.

Już w sobotę 16 stycznia o godz.18:00 na profilu fb@mokismyslenice bal karnawałowy na żywo. O dobry nastrój zadba niezastąpiony DJ Brothers.
Do balu można przygotować się korzystając z warsztatów rękodzieła „Karnawałowy zawrót głowy” - publikowanych w ferie w ramach Myślenickiego Ośrodka Domowej Kultury.

Możesz również stworzyć z MOKIS playlistę – na propozycje czekają do godz. 12:00 w czwartek – prześlij im swoje piosenki przez komunikator Messenger @mokismyslenice.
Ponieważ bal będzie transmitowany na żywo - w trakcie jego trwania będzie można pozdrowić innych uczestników. Myślenicki Ośrodek Kultury i Sportu czeka na relację z Waszej zabawy, które możecie publikować pod transmisją.

Zakończmy zimowe ferie w karnawałowym nastroju!
Szczegóły w wydarzeniu na Facebooku: BAL

Na twórcze Twórcze ferie online z Myślenickim Ośrodkiem Kultury i Sportu zapraszają: Miasto i Gmina MyśleniceMyślenicki Ośrodek Kultury i SportuWiejski Dom Kultury w Głogoczowie - filia MOKiS oraz Świetlica w Bęczarce.

-12°
6 km/h
1023 hPa
Więcej

Warunki powietrza

Myślenice, ul. H. Jordana:
PM 2.5: 30.2 PM 10: 37.6
Galeria zdjęć
Rozlicz PIT w gminie Myślenice

Darmowy Program PIT dostarcza firma PITax.pl Łatwe podatki w ramach projektu „Wspieraj lokalnie” prowadzonego przez Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych

SIP Myślenice