Pokaż
menu
boczne
LOKALIZACJA: Małopolska. Powiat Myślenicki.

Aktualności

wtorek, 10 września 2019

BulletRun Misja Beskidy "Odrodzenie" - Bieg przeszkodowy w Myślenicach

W niedzielę 15 września na myślenickim Zarabiu odbędzie się kolejna edycja ekstremalnego biegu o charakterze militarnym BulletRun w Myślenicach. Trwają zapisy na bieg, w którym mogą wziąć udział zarówno dorośli jak i dzieci i młodzież.

Na trasach biegu poza przeszkodami, uczestnicy będą mieć również ciekawe zadania i strzelanie. W biegach BulletRun Kids natomiast dzieci będą mogły sprawdzić swoją sprawność fizyczną, ale również świetnie się bawić w rywalizacji z rówieśnikami poprzez atrakcyjne przeszkody. To z pewnością świetna forma aktywnego wypoczynku dla miłośników mocnych wrażeń!

Imprezę wspiera Miasto i Gmina Myślenice pod patronatem burmistrza Jarosława Szlachetki.

- To będzie najbardziej wystrzałowy bieg sezonu! Jeśli interesujesz się strzelectwem i militariami, klimat tego biegu na pewno Ci się spodoba. Uczestnictwo w biegu jest dziecinnie proste, a nad jego sprawnym przebiegiem czuwać będą nasi instruktorzy. Zachęcamy do zapisów. Uczestnicy mają do wyboru trzy dystanse – „Sporty” zawierający 5 kilometrów biegu, 10 przeszkód i 7 strzałów na strzelnicy, „Military” to 10 kilometrów biegu, 20 przeszkód i 7 strzałów oraz trzecia najbardziej wymagająca trasa „Combat”, która liczy 25 kilometrów biegu, 30 przeszkód i 13 strzałów. – wyjaśnia Paweł Sala, organizator BulletRun w Myślenicach.

Link do zapisów: https://bit.ly/2HDUpgs