LOKALIZACJA: Małopolska. Powiat Myślenicki.

Aktualności

czwartek, 26 maja 2022

Centrum Usług Społecznych zaprasza na "Tydzień dla Rodzin"

Centrum Usług Społecznych w Myślenicach  i współorganizatorzy serdecznie zapraszają na Tydzień dla Rodzin. Cykl wydarzeń dedykowany rodzinom odbędzie się w dniach 23-27 maja!

Działania w ramach Tygodnia dla Rodzin mają charakter otwarty i skierowane są do wszystkich mieszkańców Gminy Myślenice – od malucha do seniora. Na wydarzenia zapraszamy od poniedziałku do piątku, gdzie każdy znajdzie coś interesującego dla siebie.

Poniedziałek to dzień poświęcony promocji Tygodnia Rodzin. Na Płycie Rynku Myślenickiego będziemy rozdawać harmonogramy, rozmawiać z mieszkańcami, będą też animacje i atrakcje dla najmłodszych. Wieczorem w Miejskiej Bibliotece  Publicznej w Myślenicach odbędzie się wykład dla rodziców pt. "Czytanie lokatą, która procentuje”.

Wtorek to I Plenerowe Spotkanie Międzypokoleniowe w Parku Miejskim przy ul. H. Jordana 5 na które zapraszamy w godzinach dopołudniowych. Popołudniu w Miejskiej Bibliotece  Publicznej w Myślenicach odbędą się wykłady na temat zdrowego odżywiania dzieci, świadomego rodzicielstwa i rozmów o seksualności w rodzinie.

W środę spotykamy się na Pikniku Integracyjnym dla Rodzin który odbędzie się w Parku Miejskim ul. H. Jordana 5 od 17.00 do 19.00. Zaplanowaliśmy wiele zabaw i animacji nie tylko dla dzieci. W trakcie Pikniku rozdawane będą też bony niespodzianki!

Czwartek to dzień realizacji bonów „Randka z mamą” w myślenickich restauracjach i kawiarniach. Chętnych zapraszamy popołudniu na ciekawy wykład „Elementy Pozytywnej Dyscypliny. Jak radzić sobie z trudnymi emocjami?”. Czwartkowy wieczór to czas dla młodzieży – kino w plenerze i film „Frances  Ha!”  wyświetlany w Lato na Zarabiu w Myślenicach.

W piątek od 16.00 odbędzie się  w Miejskiej Bibliotece  Publicznej w Myślenicach wykład „Komunikacja w związku" i panel dyskusyjny "PrzeciwdziałajMY przemocy". Tydzień dla Rodzin zakończy Koncert dla młodzieży na którym wystąpią młodzi artyści lokalnej sceny - Oliwia Twardosz, Wojtek Bałucki, Panaceum i Bała.

Serdecznie zapraszamy!