Pokaż
menu
boczne
LOKALIZACJA: Małopolska. Powiat Myślenicki.

Aktualności

środa, 04 grudnia 2019

Karnety dla uczniów na myślenickie lodowiska

W rozpoczynającym się właśnie sezonie zimowym 2019/20 w Myślenicach funkcjonować będą dwa lodowiska. Jedna ślizgawka dostępna będzie w Parku Jordana, a druga na Zarabiu przy ulicy Jodłowej 1F. Obydwa lodowiska we współpracy z Urzędem Miasta i Gminy Myślenice dają możliwość uczniom Szkół Podstawowych zakupu karnetów na pięć wejść na ślizgawkę.

W ramach programu "Zima na lodowisku" dla uczniów Szkół Podstawowych prowadzonych przez Gminę Myślenice będzie możliwość nabycia karnetu, uprawniającego do korzystania z jednego lodowiska w wymiarze 5 wejść bez ograniczeń czasowych. Karnety będą imienne i z pieczęcią szkoły, ważny będzie tylko za okazaniem legytymacji szkolnej. Karnet na pięć wejść kosztować będzie 7 zł, a pozostałą część wartości karnetu pokryje Gmina Myślenice.

Program będzie realizowany od rozpoczęcia funkcjonowania lodowisk, a więc grudnia 2019 roku do lutego 2020 roku. W przypadku grup zorganizowanych ze szkół promocje nie będą się łączyć. Karnety nie mogą być też wykorzystywane w ramach zajęć wychowania fizycznego, bowiem podczas lekcji szkolnej na lodowisku uczniowie korzystają już z 50% zniżki na wejście.

Lodowisko Park Jordana (firma WIT-DAN), ul. H. Jordana, Myślenice
Lodowisko ZARABIE (firma Sport Arena Myśenice), ul. Jodłowa 1F, Myślenice

Więcej informacji na temat przystąpienia danej Szkoły Podstawowej z Gminy Myślenice do programu "Zima na lodowisku" można otrzymać w szkolnych sekretariatach.