Pokaż
menu
boczne
LOKALIZACJA: Małopolska. Powiat Myślenicki.

Aktualności

poniedziałek, 16 marca 2020

Kultura w czasie kwarantanny w Myślenickim Ośrodku Kultury i Sportu

Kwarantanna nie musi być nudna! Weź razem z nami udział w akcji: kultura w czasie kwarantanny. Konieczność ograniczenia naszej mobilności i rekomendacja pozostania w domach w związku z panującą pandemią można poświęcić na chwile z kulturą. Myślenicki Ośrodek Kultury i Sportu wychodzi naprzeciw nowej sytuacji z propozycją oferty programowej online. Bez wychodzenia z domu, nie ruszając się z własnej kanapy można brać udział w wielu wydarzeniach teatralnych, koncertach czy wystawach.

Codziennie na facebookowym profilu Myślenickiego Ośrodka Kultury i Sportu będą pojawiać się pojawiać się propozycje dostępnych za darmo spektakli teatralnych, koncertów czy filmów dla dzieci. Będziemy starali się przygotowywać na bieżąco najciekawsze propozycje ciekawego spędzania czasu.

Według badań dotyczących praktyk kulturalnych Polaków, to brak czasu jest główną przeszkodą uczestnictwa w kulturze. Teraz jest ten moment, kiedy mamy go więcej i chcemy zapoznać Państwa z ambitniejszymi produkcjami czy sięganiem po ciekawe propozycje, na które wcześniej nie było czasu.

Myślenicki Ośrodek Kultury i Sportu planuje również krótkie nagrania realizowane przez swoich instruktorów, którzy uzupełnią tę ofertę działań kulturalnych w czasie kwarantanny.