LOKALIZACJA: Małopolska. Powiat Myślenicki.

Aktualności

poniedziałek, 23 maja 2022

Otwarte Mistrzostwa Myślenic w Badmintonie 2022

Niesamowita atmosfera, wspaniali ludzie i uśmiechnięte twarze zawodników. To właśnie efekt ostatnich Otwartych Mistrzostw Myślenic w Badmintonie, które odbyły się w hali sportowej przy Szkole Podstawowej nr 1 w Stróży.  Zacięta gra na najwyższym poziomie do późnych godzin nocnych oraz zawodnicy z wielu regionów Polski - to dzięki nim ten turniej tętnił życiem.

W trakcie turnieju rozegrano ponad 140 meczów, co daje łącznie 14 godzin rywalizacji w 8 kategoriach z udziałem 73 uczestników. Rozlosowane zostały nagrody rzeczowe wśród wszystkich uczestników turnieju oraz przyznano medale i nagrody dla zdobywców czołowych miejsc poszczególnych kategorii. W oficjalnym otwarciu turnieju wziął udział zastępca Burmistrza Miasta i Gminy Myślenice Mateusz Suder. Nagrody wręczali wiceprezes TKKF Ukleina Marta Jurek oraz Tomasz Proszek, którzy opiekują się sekcją badmintona. 

Sędzią głównym zawodów był Robert Hodur, a oficjalne wyniki z rywalizacji znajdziecie na głównej stronie Polskiego Związku Badmintona w linku poniżej: 
> Sprawdź wyniki <

- Podziękowania dla Burmistrza Miasta i Gminy Myślenice Jarosława Szlachetki za objęcie wydarzenia honorowym patronatem oraz ufundowanie nagrody głównej losowanej oraz dla zastępcy Burmistrza Matusza Sudra za uroczyste otwarcie turnieju oraz przekazane gratulacje. Podziękowania należą się również kibicom, którzy przybyli na wydarzenie i swoim dopingiem, oklaskami wspierali zawodników - czytamy w komunikacie organizatorów.