LOKALIZACJA: Małopolska. Powiat Myślenicki.

Aktualności

wtorek, 09 lipca 2024

Ekstremalne wyzwanie w Myślenicach - podpisano umowę z Runmageddon

Pasjonaci ekstremalnych biegów z przeszkodami z terenu Gminy Myślenice i okolic już szykują się na lipcowe zmagania w ramach RUNMAGEDDONU. We wtorek 9 lipca postawiono kolejny ważny krok w celu organizacji tego wyjątkowego wydarzenia, którym było podpisanie umowy dotyczącej współpracy Miasta i Gminy Myślenice z organizatorami wspomnianej imprezy sportowej. W imieniu burmistrza Miasta i Gminy Myślenice Jarosława Szlachetki dokument sygnował zastępca burmistrza Miasta i Gminy Myślenice Mateusz Suder.

Kultowa impreza sportowa popularna w cały kraju powróci do Myślenic po ośmiu latach przerwy, a jedną z instytucji wspierających jej organizację będzie Gmina Myślenice, o czym mówi zawarta umowa. Tegoroczna edycja zostanie przeprowadzona w dniach 27-28 lipca, a uczestnicy będą mieli okazję nie tylko spełnić sportowe marzenia, wziąć udział w zaciętej rywalizacji, ale także spędzić aktywnie czas w gronie rodziny i znajomych.

Do rywalizacji przystąpią zarówno bardziej, jak i nieco mniej doświadczeni biegacze, gdyż zawody toczyć się będą na pięciu dystansach o różnym stopniu trudności:

- Ultra +42 km | +140 przeszkód
- Hardcore - +21 km | +70 przeszkód
- Rekrut - 6 km | +30 przeszkód
- Family +2km | +15 przeszkód
- Kids +1km | +15 przeszkód

Już dzisiaj zachęcamy do wzięcia udziału w wydarzeniu!

Zapisy wciąż trwają i prowadzone są pod linkiem runmageddon.pl