LOKALIZACJA: Małopolska. Powiat Myślenicki.

Aktualności

poniedziałek, 08 lipca 2024

Trzemeśnia w rytmie muzyki i smaku, czyli Festyn Parafialny 2024

W niedzielę, 7 lipca, Trzemeśnia pomimo zmiejącej się pogody tętniła życiem podczas Festynu Parafialnego zorganizowanego w ramach Myślenickiej Sceny Letniej. Parafia wraz Miastem i Gminą Myślenice stworzyła wydarzenie, które przyciągnęło licznie mieszkańców oraz przede wszystkim gości z okolicznych miejscowości. Festyn trwał niemal do północy, oferując szeroki wachlarz atrakcji dla uczestników w każdym wieku.

Już od samego początku atmosfera była pełna radości i entuzjazmu. Dzieci miały okazję wziąć udział w licznych zabawach, quizach i konkursach z nagrodami. Wszyscy z niecierpliwością czekali na pokaz iluzji "Magia z kapelusza", który dostarczył niezapomnianych wrażeń zarówno młodszym, jak i starszym uczestnikom. Magik zaskakiwał widzów swoimi trikami, co spotkało się z gorącym aplauzem.

Nieco później rozpoczęła się część muzyczna festynu. Na scenie wystąpiła utalentowana wokalistka Kayla, której głos oczarował publiczność. Po niej na scenie pojawił się zespół Capitan Folk, który swoją energetyczną muzyką porwał wszystkich do tańca. Koncerty zakończyły się około godziny 20:00, ale emocje sięgnęły zenitu, gdy przyszedł czas na licytację, rozstrzygnięcie loterii fantowej i rozdanie nagród głównych.

Nie zabrakło także smakowitych atrakcji kulinarnych. Uczestnicy mogli delektować się słodkimi smakołykami, zimnymi napojami oraz tradycyjnymi potrawami, które cieszyły się dużym powodzeniem. Dla najmłodszych przygotowano dmuchańce oraz malowanie twarzy, co zapewniło im mnóstwo zabawy. Panie miały również możliwość zakupu pięknych róż.

Całe wydarzenie zakończyła taneczna impreza prowadzona przez DJ-a Mechanika. Parkiet był pełen do późnych godzin wieczornych, a uczestnicy bawili się wyśmienicie, ciesząc się wspólnymi chwilami w rytmie ulubionych przebojów.

Festyn Parafialny w Trzemeśni nie tylko dostarczył mnóstwo radości i wspaniałych wspomnień, ale także miał szczytny cel. Dochód z wydarzenia zostanie przeznaczony na renowację i remont starego Kościoła św. Klemensa w Trzemeśni, co z pewnością przyczyni się do zachowania dziedzictwa kulturowego regionu.