Pokaż
menu
boczne
LOKALIZACJA: Małopolska. Powiat Myślenicki.

Aktualności

wtorek, 14 maja 2019

Prezydent RP w Myślenicach: ważne informacje dla mieszkańców

Utrudnienia w ruchu 14 i 15 maja 2019 r.

Informujemy, że w dniu 14 maja 2019 r. (wtorek) od godz. 22:00 do 15 maja 2019 r. do godz. 19:00 nie będzie możliwości wjazdu w ul. Kościuszki w kierunku Rynku w Myślenicach. Pas do zjazdu z ul. Słowackiego w ul. Kościuszki będzie zamknięty. Pozostały ruch na rondzie w śródmieściu pozostaje bez zmian (w kierunku ul. Poniatowskiego, Niepodległości i Słowackiego). Ograniczenia dotyczące możliwości wjazdu oraz pozostawienia pojazdu na Rynku dotyczyć będą także mieszkańców. Ruch pieszy pozostaje bez zmian. Pojazd pozostawiony na ul. Kościuszki pomimo obowiązującego oznakowania zostanie przemieszczony.   

Spotkanie z Prezydentem RP

Wejście do wyznaczonego sektora na Rynku będzie możliwe od godz. 15:30 od strony ul. Kościuszki. Na spotkanie nie wolno wnosić żadnych niebezpiecznych przedmiotów i narzędzi, szklanych butelek, puszek, banerów i transparentów itp. Przepraszamy za utrudnienia i prosimy o stosowanie się do poleceń służb porządkowych.

Ponadto informujemy, że  15 maja 2019 r. wejście do Urzędu Miasta i Gminy Myślenice oraz Urzędu Stanu Cywilnego od strony Rynku będzie możliwe do godz. 12:00.