Aktualności

ankiety-mfl1Zachęcamy Państwa do wzięcia udziału w elektronicznej ankiecie dotyczącej organizacji Myślenickiego Festiwalu Lata. Wspólnymi siłami dni naszego miasta możemy uczynić niezapomnianą imprezą plenerową, a wychodząc na przeciw oczekiwaniom naszych mieszkańców oraz turystów prosimy o przedstawienie swojej propozycji.

Więcej…

piece

Do końca ubiegłego roku trwał nabór wniosków o dofinansowanie do wymiany starych pieców węglowych na ekologiczne kotły gazowe lub na biomasę oraz pompy ciepła. W obecnej chwili nabór jest zakończony i u mieszkańców gminy Myślenice, którzy złożyli wnioski przeprowadzone zostaną audyty energetyczne.

Więcej…

chełm1W sobotę 14 stycznia rusza Stacja Narciarska w Myślenicach. Miłośnicy zimowego szaleństwa w końcu będą mogli poszusować na górze Chełm, a organizatorzy w ramach otwarcia zapowiedzieli kilka atrakcji towarzyszących!

Więcej…

gminny program rewitalizacji1Jesteśmy po pierwszych konsultacjach społecznych, które obyły się 10 stycznia 2017 roku. Spotkanie dotyczyło wyznaczenia obszaru zdegradowanego i obszaru rewitalizacji. Obecnie na załączonych "KARTACH ZADAŃ" można zgłaszać przedsięwzięcia, które chcieliby Państwo realizować w ramach programu rewitalizacji.

Więcej…

burmistrz-osp-glogoczow-nowy-samochodW ramach rekordowego projektu "Bezpieczna Małopolska - samochody strażackie" aż 11 milionów złotych Województwo Małopolskie przekaże na zakup nowoczesnych wozów i detektorów gazowych dla 34 Ochotniczych Straży Pożarnych. Gmina Myślenice dołączyła do programu, dzięki czemu jeszcze w tym roku nowy wóz zostanie zakupiony dla OSP Głogoczów.

Więcej…

LPR2 thumb medium380 0

Ogłoszenie Burmistrza Miasta i Gminy Myślenice o przeprowadzeniu konsultacji społecznych dotyczących projektu Uchwały Rady Miejskiej w Myślenicach w sprawie wyznaczenia obszaru zdegradowanego i obszaru rewitalizacji. 

Więcej…

Kalendarz wydarzeń

<<  Stycznia 2017  >>
 Pn  Wt  Śr  Cz  Pt  So  N 
        1
  2  3  4  5  6  7  8
  9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031     

Clipboard10

 Clipboard12

  Clipboard08

   Available on the App Store black

 
Clipboard02
 
750x200 piece

MSiT plan miasta

baner solary mały

niskaemisja baner

samoobrona

zwrot podatku

ustawa_smieci

pow_baner

ramka_czysta_woda

logo_sms

Logo-Małopolska-V-RGB

polityka cookies 

bipepuap

Naszą witrynę przegląda teraz 138 gości