LOKALIZACJA: Małopolska. Powiat Myślenicki.

Projekt "Szkoła na narty" - edycja 2024

Gmina Myślenice prowadzi projekt jazdy na narty dla uczniów szkół podstawowych, współfinansując zajęcia z własnego budżetu.

Szkoła na narty – myślenicki projekt nauki jazdy na nartach dla uczniów szkół podstawowych”


Informacja o programie "Szkoła na narty" w roku szkolnym 2023/24

Szkoła na narty - myślenicki projekt nauki jazdy na nartach

Gmina Myślenice organizuje kolejną edycję projektu nauki jazdy na nartach dedykowany uczniom szkół podstawowych. Obecnie w szkolnych sekretariatach prowadzony jest nabór dla uczniów. Projekt obejmie pięć wyjazdów na narty oraz dwugodzinne zajęcia na stokach Sport Arena Myślenice – Stacja Narciarska Górna Stacja zlokalizowana na stoku góry Chełm.

- Nauka jazdy na nartach, w tym roku – z uwagi na niekorzystną aurę będzie realizowana na wyłączonej części głównego stoku.  W ramach projektu organizator zapewnia sprzęt narciarski, wykwalifikowanych instruktorów nauki jazdy na nartach, możliwość korzystania ze stoku oraz przejazd i opiekę podczas transportu na stok. Rodzice dzieci i młodzieży uczestniczących w projekcie wnoszą do projektu jednorazową opłatę w wysokości 500 zł. Serdecznie zapraszam uczniów szkół podstawowych z całej Gminy Myślenice do zgłoszenia udziału w tym projekcie, rozwój naszych dzieci i nauka jazdy na nartach to kolejny krok w ich rozwoju - mówi Jarosław Szlachetka, burmistrz Miasta i Gminy Myślenice.